Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom szemében a fehér...

Kislányom szemében a fehér részen van egy pici piros folt, bevérzésféle, van vele tennivaló?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnak kell megmutatni és ő ír esetleg tablettát, ha szükséges.Rutascorbin.
2010. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 47 éve van.:-))
2010. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak belekapott a szemébe, ha őt nem zavarja, akkor biztos nem fáj neki, majd elmúlik (ahogy nekünk szokott).. talán szemcseppet adnék neki, azt a gyerekorvos írja fel, hogy biztosan jó legyen a babának is!
2010. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha begyulladt volna, az erek pirosak? Nekünk volt, hogy belekapott és attól gyulladt be, én orvoshoz vittem, írt fel szemcseppet rá. Akkor volt kb. 2-3 hós.
2010. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mostanra kicsit "szétment", szóval nagyobb és halványabb lett, remélem reggelre elmúlik, vagy legalábbis jobb lesz.
2010. jún. 6. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!Nálunk is volt ilyen a múlthéten.Kiscsajszim belekapott a szemébe.Nekünk hamar elmúlt.Másnapra.
2010. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!