Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiamat mibe...

2 hónapos kisfiamat mibe öltöztessem ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ma rövid ujú bodyt és vékony h.ujjú pólót adtam rá és egy szintén vékony nadrág volt rajta. Amikor elaludt, az árnyékban rátettem a tararót is a hasára.
2010. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Elsö. ennyire nem kell félteni!!


Ilyenkor elég a body, se póló, se takaró nem kell.

2010. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

első! Ennyi ruhától túlmelegedik a baba, ez akár bölcsőhalált okozhat.

Body, esetleg egy textilpelus takarni a bogarak ellen a szabadban, de a 32fokban már az is sok.

2010. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarom védeni az elsőt, de az én babámon hosszú ujjú body, meg egy kantáros gatya volt, nem mertem még rövidet rá adni. 5 hónapos
2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvileg ma már kánikula volt. Szóval tényleg elég egy body is, de én az 1 éves babáimra is adtam még nadrágot, zoknit. (meg rövid ujjú bodyt) Nekünk azt mondta az orvos, zoknit adjunk rájuk mindig, mert ott izzadnak a babák és könnyen megfáznak zokni nélkül. Gondolom, ha már mozognak sokat, nem kell,de egy helyben ülve kelhet.
2010. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Bölcsőhalál? Honnan szeded ezt? :D Az árnyékban szerintem igenis kell még a body fölé egy vékony hosszú ujjú! Azért nem volt még 35 fok.
2010. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha 30 fokban így beöltöztetitek, a mínusz 10ben mit adtok a gyerekre??
2010. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3hónapos lányom rövidbadyba és vékony gatyoba volt! Semmi pulcsi meg takaró. Még a zoknit is levettem a nap közepén és nagyon élvezte. Pelussal takartam be 5óra felé akkor aludt.
2010. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, Szegeden volt, hogy ma du. elborult és nem volt túl meleg, kb. 26-27 fok volt. Barátnőm is így öltöztette fel és egy alvó baba hasára ajánlott valamit teríteni, én így tudom.
2010. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a babán is múlik. A lányomnak mindig melege volt, a fiam nagyon fagyos. Én is rövid ujjú bodyt, pólót meg lábfejes nadrágot adtam rá, 3 hónapos. Neki tutira kell ennyi.
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!