Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalok? Ebben az időben,...

Tapasztalok? Ebben az időben, hogy öltöztessem 7 és fél, majdnem 8 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen, csak bizonytalan vagyok, hogy így bejött a hideg idő, mit adjak rá! Ti hogy csináljátok? Mert levegőzni kell!!!
2010. okt. 1. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
harisnya rövid body kantáros naci pulóver meleg mellény vagy vékonyabb kabát. sapesz. cipő?
2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

harisnya, nadrág hu. body, valami vékony pulcsi és kabát, sapka

láttam megnap egy 1 év körüli babát téli overallban, na az túlzás

2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Harisnya, nadrág, cipő, h.ujjú body vékony pulcsi, kabát, sapka. Egy pokróc a babakocsiban van tartalékban, ha nagyon fúj a szél és a lányom elaludt, akkor a lábára ráterítem.
2010. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező! Nagyon jo hogy kiirtad ezt a kérdést :) én is épp ezen dilemmáztam. Ugyhogy köszi!

Én is ugy öltöztetem ahogyan már irták ugyhogy megnyugodtam, hogy nem fagy meg!

Harisnya,nadrág, h.u.bady, vékony pulcsi, kabátka vagy mellény, sapka, cipő vagy vastag zokni. Viszünk mi is pokrócot, ha elalszik betakarom.

Én is pont tegnap láttam egy babát téli overálban!! Lehet hogy ugyazazt láttuk :)

Szép napot mindenkinek!

2010. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem fagy meg!!! :-) Örülök, hogy ezzel a kérdéssel másnak is segítettem!!! :-)
2010. okt. 1. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én ma 3 babát láttam téli overálban és az én babám is abban volt. 9 fok van kint és nem mindegy, hogy mi van az overál alatt!!! Én adtam rá rövid ujjú body-t, rugdalózót és a tetejére a téli overált. Egyáltalán nem volt melege. 7 hónapos.
2010. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Babakocsiba amiben otthon van + egy vastag kabát, cipő, sapka, kesztyű, őszi lábzsák, plusz ha nagyon hideg van mint ma akkor egy kis méretű pléd.

Kenguruba:amiben otthon van + őszi overall, kesztyű, cipő.

5 hós

2010. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!