Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet ajánlanátok még?

Milyen nevet ajánlanátok még?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy babát várok. Párommal ki is gondoltuk a neveket. Ha lány akkor Anna, Hanna vagy Lara lenne, fiúnak meg az Andrást gondoltuk. Mikor elmondtuk a családnak, nem ajánlották ezt a nevet, mert csúfolhatják, hogy: András,a töke hangyás! Mi nem szeretnénk ennek kitenni a fiúnkat, tudnátok más ehhez hasonló neveket mondani?

2018. febr. 10. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Uram isten, kérdező te hány éves vagy? A családod mondjuk elég primitív!
2018. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Még sose hallottam, hogy az András nevet csúfolták volna, főleg így. Ha meg annyira csúfolható lenne, nem lett volna soha népszerű név, amit manapság is adnak.

Ne akarjatok más nevet, mert tök mindegy, hogy mit választotok, úgyis lesz egy valaki a családban, akinek nem tetszik.

2018. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A neveitekből egyedül a Lara ami csúfolható, így azt kilőném, de a többi szép. Fiúnak kifejezetten szép az András.
2018. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
jesszus-hát minden nevet-és mindenkit lehet csúfolni valamiért-ha akarják.Andrisból elég kevés is van-Anna-Hanna,mint égen a csillag.Most már lara is sok
2018. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Péter
2018. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

ne törődjetek a családdal- ez a ti döntésetek

/minden nevet lehet csúfolni, de elég nagy ostobaságra utal/

véleményem:

András az egyik legszebb férfi név.

Anna az egyik legszebb női név.

(És az sem baj, ha viszonylag gyakori.)

2018. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Marcell
2018. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjem András. Mostanáig nem csúfolták ezzel. Most is csak én, mert nem bírtam ki, hogy ne. 😊
2018. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
En az annat es a hannat maximum masodik nevnek adnam. En is anna vagyok, manapsag mar mindenki anna, panna, hanna, emma es tarsai neveket kap, sajnos tucat lett, de ha nektek nagyon tetszik adjatok. Es az adrassal szerintem nincsen semmi baj, sosem hallottam meg csufolast az andrasokrol.
2018. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Vannak ilyen életképtelen szülők?

A gyerekeknek jo a fantaziajuk.. barmit tudnak csúfolni.-.-

2018. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!