Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha autóval utaztok, és a baba...

Ha autóval utaztok, és a baba leizzad, vizes a feje, háta, ha kiveszitek, adtok rá kardigánt, sapkát?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, ma így jártunk, amíg bementünk a boltba kardigánt adtam rá. Vagy nem kéne?
2010. jún. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamennyit használ a kardigán, de alatta vizes marad. Nekem a fiam volt izzadós, először is figyeltem rá, hogy csak egy kis ing legyen a hátán a kocsiban,másrészt amikor megálltunk és kivettem, akkor kapott szárazat.
2010. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
sapkát biztosan adnék rá, kardit lehet, hogy nem, csak kicsit betakarnám egy textilpelussal. és esetleg egy textilpelust rakhaszt a baba alá is, és talán nem tud olyan könnyen megizzadni, ha nem közvetlenül érintkezik az üléshuzattal.
2010. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam, hogy rakok alá pelust, a hátához, de nem segített. ablak mindig lehúzva, nincs klímánk, de nem segít. így ma is maradt a kardigán, amíg meg nem szárad picit.
2010. jún. 7. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Klímát nem is szabad...így is épp elég sok az asztmás,allergiás gyerek !!!


Attól függ a kardigán és a sapka.Ha fúj a szél (ha csak kis szellő is), inkább add rá a sapit és egy nagyon de tényleg nagyon vékony kardigánt.

DE, textilpelust tegyél be és törölgesd meg mielőtt kiszálltok,azzal jobban jártok:) Iszonyat rossz az idő,mármint persze jó, de mégis dög meleg van,nyáron babasült lesz a kicsikből ha így haladunk:S

2010. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a lehető legkevesebb ruhát adom rá a hordozóba üldögélni pl egy body és annyi, legfeljebb betakarom egy vékonyka pléddel, aztán ha megállunk és kiveszem a hordozóból, gyorsan ráhúzok valamit.
2010. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pótbady. nálunk az segít:)
2010. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!