Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra coli comfort por....

Hasfájásra coli comfort por. Ki használt ilyet, hogyan kell a babának adni? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég új. Szerintem konkrétan ezzel nem sok tapasztalatot találsz.


De úgy látom laktáz enzim. Én annó lactase comfortot adtam, sokat enyhített a hasfájáson. Aztán ugye ezeket kivonták a forgalomból és van új laktáz enzim, mint pl ez is. Sokaknak segített már a colief vagy lactase comfort, úgyhogy egy próbát megér ez a por nektek!

2018. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hasonló a hatóanyaga, mint a coliefnek akkor biztos, hogy jó! :)
2018. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kidobott pénz minden ilyen szer
2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi co-lactase cseppeket használunk. Az összes laktáz enzimes csepp csak akkor fog használni, ha a laktáz enzim hiánya okozza a hasfájást, és nem a bél gázok. Az én babám laktózérzékeny, de a pukizással sincs minden rendben, úgyhogy én espumisant, és co lactase-t adok neki a kettőt együtt. Mivel a co lactase 5300 ft ezért, a gyerek orvosom mindenképp azt tanácsolta, hogy először az espumisant próbáljuk meg, és ha nem használ akkor vegyük csak meg a laktázenzimeset. És most kiderült, hogy mind a kettő kell neki egyszerre. :D
2018. febr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és utolsó! Ha elmúlt 1 hónapos a babátok akkor ajánlom a lactase comfort cseppet, 10ml=200 csepp, így kiadósabb mint más ilyen termékek! Ráadásul a gyerekorvos felírja receptre így 2400ft körül van az ára! Nekünk teljesen bevált pedig előtte laktózmentes tápszert evett a babám!
2018. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!