Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek szétnyílt a...

Volt akinek szétnyílt a hasizma? Mikorra állt vissza? Miyen gyakorlatokat csináltatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen. Eredetileg 2 ujjnyi volt. 7 hónapja szültem de már csak minimális, kb fél ujjnyi. Szinte semmilyet. Neki kéne kezdeni, úgy látom ez már nem igazán alakul pár hónapja.

Van egy poczak nevű alkalmazás androidra, én annak kezdtem neki, csak csinálni is kéne rendesen. Most hogy az eszembe jutattad pár napig biztos megint csinálni fogom aztán meg elfelejtődik.

(Vannak olyan durva puffadásos gondjaim, hogy esztétikailag ez a legkevesebb...)

2018. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 éve szültem, köldöksérvem is lett a terhesség végefelé amit csak 5 hónapja műtöttek, úgyhogy semmilyen gyakorlatot nem csináltam, ugyanúgy kb 2 ujjnyi
2018. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mint az elsőnek.

8 hét után kezdtem újra a zumbát heti 2x 1 óra.De az ugye inkább kardió jellegű, nem erősítés.

Tornázni nem szoktam.

8 hónapja szültem.

2018. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2 ujjnyira, magától gyönyörűen visszaállt az első hónapban. Csak a gyereket láttam el, semmi sport.
2018. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem, még van félcenti. Nem szabad csak úgy ráedzeni. Előbb lásson minimum gyógytornász, de jobb ha sebész. Gyógytornász mutat gyakorlatokat.
2018. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A derekam miatt jártam gyógytornára a második szülés után fél évtől, hol intenzívebben, hol kevésbé, és ennek kapcsán rögtön mondta minden gyógytornász. Olyan 2-3 ujjam szerintem befért oda és elég felemásan lógós meg előreesős volt a hasam. A gyerek kb. 2 éves korára állt vissza, egész szép és lapos lett, és már nem esik annyira előre egy puffadástól is. Kerestem youtube-on és ilyesmi gyakorlatok voltak, mindig erős alhasi behúzással, nem billenő medencetartással:

https://www.youtube.com/watch?v=HukeywFFth4

https://www.youtube.com/watch?v=ywufl7aeTts

De hozzáteszem én is, hogy főleg az első időkben parás szakember nélkül bármibe belefogni, mert könnyen sérvet lehet kapni ilyenkor.

2018. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!