Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakoroljátok 4-5-6-7 hós...

Gyakoroljátok 4-5-6-7 hós babáitokkal a forgást, hátról hasra, hadról hátra fordulást stb. Egyéb gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel, célzottan? Vagy csak hagyjátok a gyereket a földön mozogni? Mennyi időt van így a babátok?
2014. ápr. 25. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ráhagytam a gyerekeimre :)
2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gyakoroltattam vele soha semmit, hagytam, hogy mindent a maga tempójában, magától tanuljon meg.
2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh, 7 hónapos az enyém.

9 hetes volt, mikor megfordult hátról hasra.

Hasról hátra, 4,5 hónaposan.

Nagyon sokat van hason. 6 hónapos kora ót kúszik, most próbálkozik a mászással. Mégykézláb áll, kuzyázik.

Le ismül kutyából. Egyedül a négykézlábaz mutattam neki eddig. Rengeteget van hason, ill a habtapi szőnyegen, minimum 3-4 órát.

2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gyakorlok vele semmit. Amikor ébren van, hason a földön játszik. Azt tesz, amit akar, játékokkal körbepakolom.
2014. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gyakoroltattam vele semmit. A földön játszó szőnyegen volt, meg körbepakoltam játékokkal "motivációként", de ennyi.

Magától is tudja, mikor mit "csináljon", mikor minek jön el az ideje. Soha nem erőltettem, nem is fogom.

2014. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha forgatgatom, a gyerekorvos mutatta, hogy hogy csináljam és mondta, hogy forgassam néha. Nálunk azért jön be, mert élvezi, és így pár pillanatokra hason is van, mert különben utálja, max 2 percet hajlandó hason lenni, után kitör a sírás.
2014. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!