Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez mi a kis száján?

Szerintetek ez mi a kis száján?

Figyelt kérdés

Egy hete jött ki, aztán 3 nap múlva elmúlt, most ismét kijött... Nagyon picike pöttyök...

[URL= [link]


2018. febr. 13. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. febr. 13. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé herpesznek néz ki, nekem az szokott ilyen kis hólyagos lenni, de lehet hülyeséget beszélek 🙂
2018. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan, mint a herpesz. Mindenesetre elvinném a helyedben bőrgyógyászhoz, de legalább háziorvoshoz.
2018. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam elsőnek, de ez attól sokkal kisebb pöttyök...meg amikor elsőnek elmúlt kiszáradt a helye, aztán most megint ott van....igen orvos lesz a vége.. az a fura hogy még csak cumizni sem cumizik,sem cumisüvegezik...😕
2018. febr. 13. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Atopias dermatitisz: ekcema. Fiam tejallergias. Szerte a testén elofordult
2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ugyanilyen volt csak combját! Házi orvos és bőrgyógyász is azt mondta ekcéma!
2018. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!