Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok reggelire,...

1 év körüli babátok reggelire, ha kap kenyeret (vajas, kenőmájas, vajkrémes akármilyen) mennyit eszik meg? Milyen formában? (harapja, vagy katonákat kap)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én 11 hónapos kisfiam reggel szopizik, majd tápszert kap (ez a reggelije) és az én reggelimből szokott falatozni utána, mert ebből még nem eszik meg annyit, hogy jól is lakjon vele.

Kb. negyed szelet kenyeret eszik meg teavajjal megkenve, sonkával, v. sajtkrémmel.

Én csipegetem neki és a szájába adom, mert ha a kezébe rakom, v. elé a tányérjára, akkor az az első, hogy ledobja a földre :(

Hogyha a szájához rakom az én szendvicsemet, úgy harap belőle, de a kezébe még nem érdemes adni, mert csak játszik vele, v. mint írtam dobálózik :)

2010. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggelire még tápszert kap, tízóraira szokott májkréme, sajtkrémes, vajas kenyeret enni. Szintén kb. negyed szeletet eszik meg, pici darabokat csipkedek le belőle.
2010. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok4

Én még ritkábban adok, hetente kb. 3x. Én is pici falatkákat csípek le (mint a kisujjamon a fél köröm). Harapni még nem adom oda, mert mohó, és betömné. Éppen ezért én még kiflit, stb... sem tudok adni. Eddig teavajas és kenőmájas kenyeret kapott. Ti mekkorákat csíptek le??

(Csak én szakítok ilyen piciket?)

2010. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak szakítom neki a sajátomból.Egyébként az én lányom is elég mohó ilyen szempontból.Olyan félszelet de néha 1 kisszelet kenyeret is meg eszik.:)
2010. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elején még én is piciket adtam nekik, de már pár hónapja próbálgatjuk, úgyhogy most már jó nagyokat kapnak. És ha netán kilóg, vagy ki akar esni, akkor a kis kezükkel befelé tolják és nem kifelé húzzák, hogy megnézzék mi az. Legalább idáig eljutottunk. 1 évesek és kapnak vajas, májkrémes, vajkrémes, tejfölös kenyeret is, sonkával, sajttal. Kb. fél szelet kenyeret esznek meg egyszerre.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. jún. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!