Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elkaphatja az...

Szerintetek elkaphatja az influenzat?

Figyelt kérdés
Anyukam nem infuenzas de a ferje igen. Egy legterben vannak ugye. Ha talalkozunk anyukammal elkaphatja tole a 2 honapos babám az influenzat? Vagyis lehet hulye kerdes de hordozhatja anyu a betegseget?
2018. febr. 20. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2018. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen igen, mert hordozhatja, esetleg épp a lappangási ideje tart.
2018. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
elkaphatja, de azért hozzátenném, hogy az anyatejes babáknak bivaly erős a szervezete, én állandóan beteg voltam, a nagyobb tesó is, mikor a pici született, ő mégsem kapott el semmit. De ez sem törvényszerű, mármint az anyatej sem csodaszer
2018. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én inkább szüneteltetném a találkozást, lappangási időben fertőznek legjobban a vírusok nem mikor már tünetel.
2018. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen elkaphatja szóval egyenlőre még ki nincsenek kezelve ne találkozzanak! Gondolom ezt csak megfogja érteni anyukád... És én lehet ciki vagy nem, de azért átfertőtleníteném a lakást... Jó nem rosszindulat vagy ilyesmi csak jobb félni, mint megijedni. Jobbulást kívánok anyukád párjának és kívánom, hogy ő ne essen bele, a picid meg főleg ne!
2018. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!