Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád lányodnak a Vanda nevet?

Adnád lányodnak a Vanda nevet?

Figyelt kérdés
Van még par otletunk: Georgina, Virginia, Hadassa, Györgyi, Blanka

#Virginia #Vanda #Georgina #Hadassa #Balnka
2018. márc. 4. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
A Vanda messze a legjobb a felsoroltakból. A Hadassa az egy név? Még sosem hallottam.
2018. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Igen mar eleg regota anyakonyvezheto :) nem tetszhet mindenkinek ugyan az :)
2018. márc. 4. 00:25
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Ezek közül tényleg a Vanda a legjobb. Én nem adnám ezt a nevet, nekem annyira nem tetszik, hogy a gyerekemet így hívjam.


A többi név a listán: a Györgyi kivételével mindegyik azt sugallja, hogy a szülők ki akartak tűnni, de csak azért, hogy kitűnjenek.

2018. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

A Vandaval es pl Gyorgyivel, Blankaval mibajod?

2018. márc. 4. 00:51
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Én nem adnám, nekem nem tetszik. A felsoroltakból a Georgina és esetleg a Györgyi tetszik.
2018. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Kedves Kérdező. Az utóbbi kettővel szvsz nincs különösebb bajom. Szerintem egy ilyen névválasztásnál próbálj olyat választani, ami tuti biztos nem lesz kínos a tulajdonosának mondjuk 15 év múlva. Valami semlegest, amit viselhet egy gyári melós és egy operaénekes is. Pl Katalin, Anna stb...
2018. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

A lányaim neve

ikreknek (5 évesek) Blanka, Bianca

12 évesnek Virginia

17 évesnek Auróra.

Amikor megszülettek, és megkapták a nevüket, nem érdekelt, hogy ki mit gondol a nevükről. Ma már ha volt is aki szerint ronda a nevük, elfogadták. A lányok szeretik a nevüket, mert nem tucat..

2018. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Vanda az egyik kedvenc nevem. Esélyes, hogy a mi lányunk is az lesz, ha összejön a baba. A többi név közül a Blanka tetszik még, a többi nem.
2018. márc. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Én egy Vandat ismertem. Annak olyan retkes volt a laba meg a sarka úgy ki volt repedezve, hogy a névről csak ez jut az eszembe.
2018. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A Vanda névről a vandál szó jut eszembe.

Georgina az egyik kedvencem (Szabó Magda - Abigél miatt is)

Blanka is tetszik

Virginia sem rossz, bár erről a névről egy nagyszájú brazil mama jut eszembe. 😃

Györgyi és a Hadassa nem tetszik.

2018. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!