Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik ez a név?

Tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a véleményekre kinek hogy tetszik a Mila név ?

2018. márc. 4. 17:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2018. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 5. 18:19
 23/27 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert vannak olyan nevek, amelyek sokkal jobban tetszenek. Nekem a Liza a kedvencem, de a "hagyományos" nevek is listásak pl. Gréta, Flóra, Bernadett
2018. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Olyan üres, semmitmondó.
2018. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában élek, és itt van egy Mila nevű nápolyi, szóval nekem ez ugrik be róla...
2018. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szép név, de nekem nagyon becenév hatású. Meg inkább kislánynak tudom elképzelni, felnőttnek már nehezen. Ha nekem nagyon tetszene ez a név akkor Kamillának neveznén (vagy más milla végződésű néven) és akkor ez lehetne becenév, mindenki így hívná, de mégsem lenne ciki hivatalos helyeken vagy idős embereknek magyarázni, hogy ez a teljes neve.


(Mint mikor valaki Nikinek nevezi a gyerekét Nikolett helyett és mindenhol azt hiszik, hogy becenéven mutatkozik be, meg magyarázhatja mindig, hogy ő nem Nikolett, csak Niki.)

2018. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Jogos az utolso válasz viszont a Kamilla nagyon nem tetszik nekem. A Miléna amit lehetne becézni de az meg a páromnak nem tetszik 😳
2018. márc. 8. 20:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!