Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízható gyermekorvost...

Megbízható gyermekorvost keresek a XI vagy XXII kerületben (Budafokhoz közel)?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, aki adott esetben házhoz is jön, akár térítés ellenében is.

2018. márc. 7. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A Káldor Adolfban minden orvos rendes és megbízható (Budafoki Gyermekrendelő). Mi dr. Eiszrich Ádámot választottuk, kedves, mindig érdeklődik, egyeztet folyamatosan a védőnővel és bármi miatt hívom kijön (még ha nem is indolt eset). Szerencsére 1,5 év alatt csak 3x kellett kihívni, ezen felül pedig csak az oltásokon találkoztunk vele, de eddig jó döntés volt.

Tóth Mártánál voltunk egyszer, ő mindenki kedvence, de nekem kicsit régimódi volt mikor egyszer ő helyettesített. Dr. Szabó Kis Mártával telefonon beszéltem egyszer (tanácsot kértem), nem problémázott hogy nem hozzá tartozunk, és részletesen elmondott mindent. Szóval tényleg mindenki kedves és alapos orvos ott.

2018. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!