Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak velem van el a babám. Se...

Csak velem van el a babám. Se apa, sem nagyszülő, senki nem kell, fog ez változni? Baj, ha szeretnék kicsit “egyedül” lenni?

Figyelt kérdés
18 hetes baba. Szüleimmel élünk együtt, este hazaérnek a munkából ők is és a férjem is, de nem nagyon tudnak engem leváltani, hogy egy kicsit szusszanjak, mert csak velem jókedvű, náluk nyöszörög, panaszkodik. Néha enni is alig tudok. Nem valami jó alvó és egész napos figyelmet igényel, mindent vele csinálok, beszélek neki egész nap és bár a világon a legjobban szeretem, de olyan jó lenne esténként egy félóra, óra, mikor egyedül vagyok, de ez így nem lehetséges. Férjem is rosszul érzi magát, ma este is nekem volt egy kis dolgom, addig ő volt vele, folyamatosan sirdogalt, mikor én végeztem, odamentem hozzá, elkezdett hangosan nevetni minden egyes szóra, amit mondtam neki. Van ilyen másoknál is?
2018. márc. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk is volt...nem tudtam màst tenni sajnos,csak vele lenni. A legkisebbem 3 éves lesz, mai napig vannak olyan napik/hetek,amikor senki nem.jo neki csak en. Talàn idővel vàltozik nàlatok is. Nem baj ha nyöszörög pl.a mamànàl, majd megszokja hogy nem csak belőled àll a vilàg! :) kell egy kis szabadidő neked is!
2018. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kicsim is ilyen volt, de ő nem nyöszörgött, torkaszakadtából üvöltött a saját apjánál is! 2 éves korában kezdett az apjával szemben nyitni, (együtt éltünk hozzáteszem :D) kb fél év alatt jutottunk el odáig, hogy elvan vele itthon kettesben. 3 éves kora körül már a mama is vigyázhatott rá, de nála nyafogósabb volt.

Most 4 éves nagyon változott, mindenki felé nyitott, közvetlen, nagyon bátor kissrác lett :)

Oviba nem vittem 3 évesen, amúgy sem szerettem volna még akkor, de nem is állt készen rá.

Szóval nyugi, változni fog, lehet ő még előbb is!

2018. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb.18 hónapos koràig volt ez!Nem volt egyszerű,de nem lehetett mit tenni,màsnàl ordított.Én rendszeresen kinuktam,mert nagyon megterhelő volt.
2018. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél éves koráig tartott, legalábbis innentől jobban vittem a nagyszülőknél úgy, hogy én elmentem. Nem volt sírás, nagyon jóban vannak, de mikor megyek érte hatalmas a boldogság. Persze vannak olyan napok mikor rajtam csüng, de már a játékokkal el lehet terelni a figyelmét.
2018. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!