Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápi evés után ti mennyivel...

Tápi evés után ti mennyivel teszitek le a babátokat játszani, feküdni, ha nem büfizett? És ha büfizett akkor egyből utána?

Figyelt kérdés

8 hónapos a lányom. Eddig az vált be, hogy kb. 30 percig még tápi után a karomban volt, mert ha büfizett is, de letettem volt, hogy bukott.

Még van, hogy éjszaka is eszik, de utána rögtön vissza is alszik (háton) ezért is kérdezem, hogy ilyen korban lehet e még gáz belőle, ha hamar leteszem? Vagy ilyenkor már ha érzik, hogy buknak oldalra fordulnak?


2010. jún. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, négy és fél hós kislányom van, egy hónapja már csak tápszert eszik,mert nincs tejem. Én büfi után rögtön lerakom, sőt néha nem büfizik, vagy egyszerűen az utolsó etetésnél bealszik a kaján. Ilyenkor büfi nélkül megy a kiságyba, persze figyelek rá, ha feszeng, nyavalyog, akkor fölveszem és kijön egy büfi, de nem törvényszerű, hogy mindig kell. Szinte sosem bukik, tehát lehet, hogy más a gond nálatok. Túl nagy adag tápszer, vagy túl erős?

Egyébként semmi baja sem lesz, nem fullad meg.

2010. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kaja büfi és utána rögtön mehet játszani.Este ha bukna is ki jönne a szájábol mert a hasán alszik de szerintem sincs baj abbol ha büfi nélkül leteszed aludni az utolso kaja után csak figyelj hohy ha bántja akkor segits neki vedd fel.
2010. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam mindig hason alszik, és ha nem is böfizett, simán lerakhatom aludni. Ahogy hasrateszem, már jön is ki a böffentyű.
2010. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!