Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27-28fok éjjel a lakásban,...

27-28fok éjjel a lakásban, ajtó, ablak nyitva, elég egy rövidujjú body 9 hónapos babámra, vagy adjak még rá egy pizsama alsót?

Figyelt kérdés
A takarót lerúgja magáról, de nem tudom, hogy elég lenne e neki egy body éjszakára.
2010. jún. 9. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőve elég rá.Az én lányom egy trikóban és pelusban alszik és egy huzattal takarom be.Ő 20 hós és nagyon izzadós.
2010. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 27 fok van!Egy rövid body plusz egy vékony pamut plédel betakarom de általában a plédet lerugja magárol.

Adj rá csak bodyt és ha ugy látod fázik akkor is betakarhatod jobban.

2010. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még egy zoknit is adok rá, mégiscsak könnyen fel lehet a talpról fázni.
2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

AZ én fiam nagyon izzadós, tegnap egy rövid ujjú body és egy nagyon vékony hálózsák volt rajta, de amikor bementem hozzá tiszta víz volt a kisfeje. A hálózsák mégis csak zárt, a takaró viszont nem jött be, nem marad sokáig rajta. Ma már csak rövid ujjú bodyt adtam rá, semmi több. Zoknit sosem adnék rá, legfőképp ott vezetik le a hőt...

2010. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 28-29fok van! :(

Én egy rövid ujjú bodyt adtam rá,abban alszik csak,de igy is melege van nagyon,igy egyenlöre nem takartam be,majd ha lefekszünk mi is aludni,akkor teritek rá még egy extravékony takarót.

2010. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!