Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam nagyon kinlodi...

3 honapos babam nagyon kinlodik a fogzassal. Valami jo tippetek van?

Figyelt kérdés
Nagyon szenved. Szivja a szajat, a kezet tomi a szajaba nem akar szopni sem. Dentinoxot probaltam de nemsokat er es csak napi 3x lehet. Tegnap este a vedonom mondta higy nurofent adjak neki, mert nagyon kinlodott. Attol jobb lett. Utana szopizott is. De minden nap nem nagyon szeretnek neki nurofent adni. Ha kibujik az elso fogacska jobb lesz? Nem fog ennyire fajni neki? Mikor fog vajon kibujni? Egy hete szenvedunk. A huto ragoka sem kell neki. Teljesen tanacstalan vagyok.
2018. márc. 13. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb 2 hónaposan kezdte ezt, időszakosan jön rá. most lesz fél éves, de még egy foga sincs, nem is látszik, hogy jönne. Én Dologellel dörzsölöm be az ínyét, ő megnyugszik tőle. Gyógynövényes, többször lehet használni. Drogériában is kapható. Esetleg próbáljátok ki azt is.
2018. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez fogzás. A torka is fájhat.
2018. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ilyen kicsi korban is gondot okozhat a fogzàs, nem csak akkor, mikor már látszik. A fogcsírák már előtte is mozgolódnak, viszkethet, fájhat neki. A gyerekorvos és védőnő is ezt mondta, mikor mondtam nekik, mit csinál a gyerek.
2018. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dologel. Én sokszor kentem neki. Most 6 hónapos, egy hete tört át az egyik foga. Látszott, hogy segít rajta.
2018. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!