Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő után szoktak...

Keresztelő után szoktak csinálni egy összejövetelt és ebédet?

Figyelt kérdés
Sokan lennénk 20 felnőtt + gyerekek.
2010. jún. 9. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinél hogy, de én úgy tudom, hogy szoktak csinálni. Egyébként nem kötelező.
2010. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, szokás

én hidegtálat csináltam sült húsokkal meg fasírtgolyókkal + öntetes meg nyers salátaféléket és krumplipürét köretnek. a sütiket a nagyik hozták.

ha van kert, lehet flekkenezni, kis kerti murit csapni, nem feltétlenül kell komolykodós-ünneplős bulit csinálni...

vagy ha megengedhetitek magatoknak, akkor el lehet menni egy étterembe csak foglaljatok előre termet

2010. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi 30an leszünk és semmi extra nem lesz. az udvaron egy kis összejövetel, húsleves, rántott csirke.

de szerintem szokás ide vagy da, úgy csináljátok, ahogy szeretnétek.

mi azért tartunk otthon, mert picivel nem olyan macerás,mint étteremben, olcsóbb is persze, és lesznek messziről jövő rokonok.

2010. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Étterem kilőve,nincs rá keret. Nem tudom hova rakok annyi embert.
2010. jún. 9. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

23.22-es vagyok. falusi vagyok, szerencsére vannak csirkék, így abból vágtunk. nekünk sem lenne keretünk étteremre.

hogy hova raksz annyi embert? ha jó idő van, én az udvarra, mert ott elférünk, anyósoméktól hozunk át székeket meg asztalokat. ha rossz idő van, akkor a nappaliban, és akkor 2 részletben ebédelünk (még az is lehet, hogy 3), mert nincs annyi hely, hgy ennyien elférjünk. lehet, hogy ciki, de ez van.

szerintem ilyenkor csak a szűk családi kör jön, így nem kell szerencsére annyit bajlódni a formaságokkal. a pici a lényeg, úgyis a banda egyik része mindig körülötte lesz, még akkor is, ha csak nézik, ahogy alszik.

2010. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hidegtálas megoldást szoktak csinálni (nekünk is az volt). Nem muszáj nálatok tartani, nagyszülőknél vagy testvéreknél sincs több hely vagy kert?
2010. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!