Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vigyek szerinte...

Milyen játékot vigyek szerintetek 18 hós babának nyaralásra?

Figyelt kérdés
Sokat nem akarok, csak 2-3-at, mert úgysem leszünk a szálláson csak este, meg az udvaron van medence, játszótér is. Van neki labdája, formakirakója 2 fajta, húzni való állatka, építőkocka, zenélő játék, autói, na meg ugye mesekönyvei.
2010. jún. 10. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt vidd amivel a legjobban szeret játszani. Te ismered, te tudod. Az én lányom 18 hónapos és a legjobban a mesekönyveivel van el, ha én mennék most vele nyaralni, azt vinnék.
2010. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mesekönyvet, labdát és húzni vagy tolni való játékot (a kislányom nagyon szerette pl. a csattogós lepkét, amikor sétáltunk).
2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!