Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől a furcsa szag?

Mitől a furcsa szag?

Figyelt kérdés
A babám 5 hónapos.kb 1-2 hete észrevettem,hogy amikor pelust cserélek a kis puncija kicsit kellemetlen szagú.mindig jól kitörlöm a kis és nagy szeméremajkak közt is,tehát krém sem marad ott.naponta többször,kaki után is megmosom mindig.a pisije nem kellemetlen szagú.húgyúti fertőzésre utaló jel sincs.mitől lehet?nagyon erősen fogzik is.lehet attól?köszönöm a válaszokat előre is.

2018. márc. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Talán az orvost kellene kérdezni....
2018. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon "hasznos" válasz volt.sok értelme volt leírni.amúgy meg a védőnőt már kérdeztem de nem mondott semmit.engem mégis zavar,azért kêrdezem itt is,hátha valakivel már volt ilyen.
2018. márc. 18. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

"valakivel már volt ilyen"

milyen?? a net nem tud szagot közvetíteni, nem mindegy mit érzel.....lehet fertőzés, lehet normális, lehet csak a bepállott pisi, lehet bármi, attól függ milyen szagot érzel. Ezért kell orvost kérdezni. Ha ő sem mond semmit, akkor nincs semmi. Erre van az orvos és a védőnő. Mert ő ÉRZI amit te, mi itt neten keresztül baromira nem..szóval ne legyél arrogáns, 1-nek maximálisan igaza van!

2018. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az #1 válasza volt arrogáns.én csak az ő stílusában válaszoltam.feltettem itt egy kérdést hátha valaki tud válaszolni tanácsot adni mivel a védőnő nem mondott semmit.
2018. márc. 18. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
A védőnő nem orvos.
2018. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
mi volt ezen az arrogáns, te ostoba?! :D
2018. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pontosan 2 hete hétvégén éreztem furcsa szagot, amit én éreztem kicsit acetonos szuros szag volt.


Délutánra láza lett,elvittem ügyeletre ott kisakkoztuk,hogy kell egy pisi gyors teszt. Na mindenre vér genny stb 3 + lett ...azota antibiotikum 3x vérvétel pisi ellenorzés talán most lrszünk tul rajta 20 honapossal.



Hrlyedben vennék pisi zacsit és reggel kérnék a gyerekdokitol laborvizsgálatot

2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már jó régen tettem fel a kérdést,de azért leírom,hogy a doki megvizsgálta(közben már kiütések is lettek rajta) és azt mondta valami vírus,várjunk pár napot és figyeljem mivel láza sem volt.igaza volt,mert 3-4 nap alatt a kiütések is elmúltak a furcsa szaggal együtt.Tehát hál istennek nem volt semmi komoly és már teljesen jól van a babu.
2018. márc. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!