Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseppmentes itató mamon kivül...

Cseppmentes itató mamon kivül melyik jó? Amiből könnyű inni?

Figyelt kérdés

10 hónapos két féle mamot próbáltunk többször odaadtam de csak rágja.

Mivel érdemes próbálkozni még?

Milyen márka vált be?


2018. márc. 20. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másra esküszik, ráadásul itt is, mint a pelenkánál, nem feltétlenül jó ugyanaz a márka minden életkorban. Nekünk kétféle vált be, az általad említett Mam és az Avent. Ez utóbbinak többféle verziója van, az én fiam kisebbnek azt jobban szerette, később lett a Mam a favorit.
2018. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kipróbáltunk, ez az avent vált be.

Szereti és tud belőle inni, egyáltalán nem csöpög.

[link]

2018. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Kimosott kubus üveg vált be legjobban. Könnyen pótolható, könnyen tisztítható, inni ugyanúgy tudnak belőle, és nyugodtan utazhat fejjel lefelé is a táskában.
2018. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Avent
2018. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is az Avent-re szavazok.
2018. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a NUK
2018. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Dm-es cseppmentes is jó volt a fiamnak. Maga a funkciója és a tisztán tartása nagyon jó volt, mint a MAM-nál, csak a palack anyaga volt más, el is törött amikor egyszer magasról elejtettük. De ha nem dobáljátok akkor az is jó lehet. :)


Amikor a fiam rágni kezdte ezeket, akkor én megpróbáltam kis műanyag pohárból itatni. Eleinte a szája alá kellett tartanom egy konyharuhát a cseppek miatt, de elég hamar "rázárt" a pohár szájára és nem csöpögött többet. 1 éves korára már ment neki szépen.


Azóta pedig sport kulacsa van. Igaz, az nem cseppmentes. De a Tomee Tipee sport kulacsa alig csöpög ha eldobja, mint a Dm-es.

2018. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki a kubus üvegre szavaz, az akkor olvassa el hogy a címén lévő kis "háromszögbe" írt szám mit is jelent....
2018. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt az aventet fogjuk szerintem kipróbálni dmbe láttam olyat.


Köszi

2018. márc. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!