Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első torta készítés?

Első torta készítés?

Figyelt kérdés
Első szülinapra tejpepbol pl kekszesbol,vagy kakaosbol, lehet tortát csinálni? Azt a vendégek is megeszik vajon? Hogy készítsem el?
2018. márc. 22. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz tejpépből tortát csinálni?!
2018. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
És üdítő helyett anyatejet fogsz adni a vendégeknek?
2018. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Akkor már ehet joghurtot meg piskótát simán. Én meggyet és joghurtot kevertem ki növényi tejszínnel, ezt a krémet töltöttem a piskótába, és cukormázzal be volt vonva (+ ostyalap.)

Nem tartalmazott konkrét tejet, tejszínt, semmi olyat, amit ne ehetne.

2018. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Csináld rizstejböl, azt szabad adni babáknak és finom is.
2018. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Első szülinapra 2 tortát szoktak csinálni, egyet a vendégeknek és egyet a szülinaposnak. Nálunk is így volt, a gyerek kapott egy jó habos maszatoló tortát, a vendégek meg ettek a másikból.
2018. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Elso szulinapjara cukraszdai csokitortat kapott, csak ugy falta :) Nyugodtan adhatsz neki normalis etelt.

En vendegkent tuti elhanynam magam a tejpepes "tortatol" de hajra...

2018. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó,csak egy ötlet volt. Mivel kostoltattam már vele sütiket is,de nem kell neki. A tejpepet szereti nagyon. Gondoltam akkor a krém a tortán abból lehetne. De akkor hagyom ezt a lehetoseget
2018. márc. 22. 14:07
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Én sütöttem piskótát tortaformában. Barack volt rajta,tejszínhab (növényi),de a krémre már nem emlékszem. Szép lett,finom lett,elfogyott :).
2018. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Lekvár is volt rajta tuti (bár azt mi főztük be,úgyhogy nem hamisítvány volt)
2018. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Simán növényi tejszínből csináltam isteni gesztenyetortát.


Nem, nekünk nem volt 2 tortánk ahogy valaki írta hogy "szokás"....tudom hogy sok anyuka divatból vesz/csinál "trancsírtortát" de nálunk nem volt, nem sok poént látok abban hogy a gyerek csak úgy szétb*sszon egy teljes tortát mert jaj de vicces hogy krémes az arca. Ha egy szeletet kap a rendes szép tortából, azzal is összekenheti magát ha valakinek ez okoz örömet. Ehhez nem kell a gyereket játszatni az étellel, rádásul egy egész tortával....pláne ha belegondolsz, egy 1 évesről minden étkezéskor lőhetsz "maszatos" fotót, nem kell ehhez egy egész tortát adnod neki.

2018. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!