Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a 2éves lányom augusztusban kezdi a bölcsit én meg október 25-én állok munkába?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul csinálom?elitéltek?
2010. jún. 10. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Most mi a gondod?

Mert, ha mazochista hajlamaid vannak és ostorozásra vársz, akkor szívesen írok valami ilyesmit, csak marhára nem értem, hogy mit szeretnél.

2010. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
nézd, nem attól vagy jó szülő, hogy mennyi időt töltesz a gyerekeddel. a minőség is fontos. és a kicsinek ilyenkor már kell a saját korabeli társaság. a pénz sem elhanyagolható. dolgozz nyugodtan. nem vagy rossz édesanya.
2010. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
2 éves gyereknél elítélhet-e vki? Nem!!! Én is szeretnék akkor már vissza menni, mert sajna nem dob fel minket sem a jólét....
2010. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Régen az anyukák már 5-6 hónaposan vitték bölcsibe a gyerekeket,mert csak 5 hónap volt a szülési szabadság. Egyik gyerek sem lett lelkibeteg, az anyukák sem éreztek lelkifurdalást emiatt. Kétévesen pedig a gyerek jól érzi már magát a közösségben. Legfeljebb akkor van gond,ha elkényeztetett gyerek. Neked még jó is,hogy hamarabb megy bölcsibe,mint ahogy te kezdesz dolgozni. Addigra nem csak beszokik,hanem a szokásos betegségeken is átesik.
2010. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem így még jobb is.Eleinte számolhattok a betegségekre és legalább otthon tudsz vele lenni.Megszokjátok a mindennapokat mire élesben megy a dolog és te is mehetsz dolgozni.Na és egy kis szabadság sem árt munka elött.
2010. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább nyugodtan be tudod szoktatni, és pihizel egy kicsit a munka előtt.
2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az első válaszra nem reagálnék...

a többieknek:megnyugtattatok,mert lelkiismere furdalásom volt emiatt.pont ma délután beszéltem egy ismerős anyukával erről a dologról és nem mondta,de éreztem a hangsúlyán,hogy elitél azért mert jóval korábban adom be,mint ahogy valóvan kezdek dolgozni.a bölcsis papírra az lett ráírva,hogy szept.1től megyek dolgozni,de van még szabim és azt kiveszem.pont amiatt kértem így,hogy kényelmesen be tudjam szoktatni a kicsit és ha beteg lesz legalább az első hetekben tudjak vele itthon lenni és nem hiányozni a melóból.

köszönöm.

2010. jún. 10. 21:18
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és még azt mondta,az illető anyuka,hogy:"azért van az a két év,hogy itthon legyek vele,nem azért,hogy idő elött beadjam".olyan sz@rul esett...
2010. jún. 10. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
hülye emberekkel nem kell foglalkozni, ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Valóban számíthatsz jónéhány betegségre az elején, a másik az, hogy munkakezdés előtt legalább lesz egy kis időd magadra is, én ezt még szerencsésnek is tartom. Van mit kipihenned:-))
2010. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi Neked is,hát az tuti,hogy rám férne egy kis lazítás...
2010. jún. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!