Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megrémültem. Október...

Nagyon megrémültem. Október helyett augusztusban szülni?

Figyelt kérdés

Októberre vagyok kiírva, de vannak kis problémák és már azt is mondták,hogy jó ha augusztus vége lesz belőle.

Nyitott külső méhszáj, nyakcsatorna rövidülés, keményedések, görcsök.

Remélem az orvos téved,de ha nem akkor bele sem merek gondolni.

Van aki ennyivel előbb szült, és minden rendben volt?


2010. júl. 21. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is riogattak, de kihúztuk a 38. hétig.

Október eleje vagy végére vagy kiírva?

30. héttől nagy esélyei vannak, 35.-től szinte biztos, hogy minden rendben lesz.

2010. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Október 2-re vagyok kiírva.De augusztus elég rémisztően hangzik.

2010. júl. 21. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus végére már elég nagy és mindene ki van fejlődve.

Ha úgy látják hamarabb jön, ha kinyílt a belső méhszáj is adnak biztos tüdőérlelőt.

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.

Pihenj sokat, hogy ne nyíljon ki a méhszájad, ne emelj, ne hajolj, semmi házasélet, és beszélj hozzá.

Én is megbeszéltem vele, hogy még maradjon egy kicsit benn. Minden bentöltött nap egy ajándék.

2010. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Amikor az anyukám terhes volt velem, március 4.-ére volt kiírva. Ennek ellenére én január 31.-én születtem, és itt vagyok. Remélem a te babád is egészséges lesz. Kitartás!
2010. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem is riogattak, aztán a 41. héten megindították, mert a fiatalúr nem akart kijönni. Ő a 3. gyerekem
2010. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szeptember 15-re voltam kiírva, de augusztus 3. lett belőle. 34. hétre született és a kis súlyon (1610 gramm)kívül szerencsére más baj nem volt. Lélegeztetni sem kellett, csak kis légtéri oxigént kapott az inkubátorba. Nálam mondjuk a vérnyomással volt baj, súlyos toxémia lett belőle.

Az egyik munkatársnőm is éppen akkor szült, neki is 34. hétre egyszer csak elfolyt a magzatvize. Náluk semmi baj nem volt, még a súlya is két kiló feletti volt.

Ne pánikolj, a nyugalom fontos most! Minden jót!!!!!

2010. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is ilyennel idegesített az orvos, de aztán 2 nappal a kiírás előtt született meg a lányom.

Vigyázz magadra! :)

2010. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj tényleg. Akinek ikrei vannak azok is hamarabb szülnek:)

Meg látod milyen sok a pozitív példa előtted :)

2010. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!én tavaly dec.13-ra voltam kiirva,október 7-én este vérezni,görcsölni kezdtem.Mire beértem a kórházba 1 újnyi külső méhszáj és rövidült méhnyak.Kaptam tüdőérlelöt és 24 órán keresztül visszatartot.

Ez olyan jól sikerült,hogy dec.15-én inditani kellett a szülést.

2010. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi...ismerősöm 50 éve született 25 hétre, él és virul, semmi baja. Ha akkor megoldották, most is meg fogják oldani.
2010. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!