Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miert van ha szivom orrsziv...

Az miert van ha szivom orrszivoval a lányom ( 2 honapos) orrát nem jon belőle semmi szinte de ha az egyik orrlyukat be fogom kicsit akkor egyből megindul? Szurcsog eleg sokat

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 09:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ezt alapból igy kell csinalni? Bocsi ha hülyét kérdeztem de első baba :/
2018. márc. 26. 09:59
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Használsz neki tengervizes orrsprét? Mert ez nagyon fontos!

A víz feloldja a letapadt váladékot, sokkal jobban kitudod porszívózni. Nagyon fontos az is, hogy ne döntse hátra a kis fejét, amikor porszívózod, enyhén mozgasd meg jobbra-balra a szívókát a nózijában, mert ilyenkor jobban feljön a váladék.

2018. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Alapból be kell fogni. 10 mp után tarts szünetet
2018. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Alapból úgy kell csinálni, hogy az egyiket befogod, amíg szívod a másikat. Lévén akkor csak "keringteted" benne a levegőt, ha nem képződik egy zárt rendszer, afféle kisebb vákuum, de ez végülis annyira egyértelmű kellene legyen :)
2018. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogtam be egyik gyerekemnek sem a fél orrlyukát, mégis tökéletesen ki tudtam porszívózni. Egy újszülöttnek annyira pici és kemény a nózija, elég befújni és utána alaposan kiszívni.
2018. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira megoszlanak a vélemények most akkor be kell fogni az egyik orrlyukat vagy nem ?
2018. márc. 26. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Be kell. De csak néhány másodpercig. Szerintem az orrszívók használati utasításában is benne van.
2018. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es ugy csinaljatok nekik hogy fekve van vagy a kezetekben szinte ülő helyzetben ?
2018. márc. 26. 10:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár a videó elnevezése elég bugyuta, evvel a Doktor Mami elnevezéssel, de attól még a videón is látható hölgy Dr. Lengyel Boglárka csecsemő és gyerekgyógyász, hasznos videó, érdemes megnézni, pláne paramamiknak (számomra már a videóban szereplő anyuka is az). kedves kérdező, szerintem hasznodra lesz:

https://www.youtube.com/watch?v=jhYTGJQiP7M

2018. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbiknak csak úgy tudom szívni egész kiskorától kezdve ha befogom, a kicsinek meg ha nem.
2018. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!