Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem beteg, náthás a baba...

Ha nem beteg, náthás a baba milyen gyakran tisztítjátok ki/kitisztítjátok-e időnként az orrát orrszívóval?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Miért orrszívóznám, ha nem náthás?
2015. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azért gondolkodom rajta, mert néha így is látszik, hogy van az orrában váladék.. és a felnőtt is kifújja az orrát néha akkor is ha nem náthás, nem?? Csak feleslegesen nem akarom zaklatni szegénykémet.. kívánbcsi vagyok más hogy csinálja.
2015. jan. 5. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor szivom neki, ha náthás. Amúgy felesleges. Te sem fújod az orrod, ha nem folyik.
2015. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem szörcsög, addig nem szívom. Előző voltam.
2015. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem szívtam még ki az orrát, minek ha nem beteg.
2015. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg de nagyobb darabkát láttam az orrában kézivel kiszedtem.
2015. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos nekem azt mondta, hogy azt kitüsszenti. ha nem náthás ne szívjam.
2015. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, minek kínozzam, ha nem muszáj. Ha látok a nózijában egy egy darabot, az fülpucolóval kiszedem és ennyi.
2015. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyenkor, csak ha beteg.

Ha van benne egy bubuc, azt kipiszkálom zsepivel v fülpiszkával, de nem szívom neki, csak ha náthás.

2015. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Sterimar baby orrspray-t akkor is használhatod, ha nincs megfázva. Tiszta tengervíz van benne. Nem kellemetlen a használata, kipróbáltam. :) Kitisztítja az orrát, a beleszáradt fikát (bocsi) fellazítja és könnyebben kitüsszenti tőle. És nem kell utána orrszívózni.
2015. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!