Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Simon vezetéknévhez milyen...

Simon vezetéknévhez milyen lány nevek illenek?

Figyelt kérdés

Ami nekem tetszik az a férjemnek nem és fordítva, kifogytunk az ötletekből.


Alexandra,Betti,Anna,Barbara,Kitti kilőve


2018. márc. 26. 13:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem Bernadett hanem Betti formában gondolta a férjem, de nekem nem tetszett, Barbara meg neki nem. Végül ezeket a neveket teljesen el is vetettük. Zsófia is tetszik, de most már annyit variáltunk rajta, hogy sikerült 2 keresztnévbe megegyeznünk, szóval Bianka Karolina lesz. :)
2018. márc. 28. 09:41
 22/29 anonim ***** válasza:
Egymás után a Bianka Karolina nem szerencsés. Inkább fordítva adnám: Simon Karolina Bianka.
2018. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nem túl szerencsés ebben a sorrendben.
2018. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nekünk így jobban tetszik :) mindkettőnk neve olyan, hogy rövidebb az első keresztnevünk és hosszabb a második, ezért gondoltunk arra, hogy a kislányunk neve is így lesz.
2018. márc. 29. 10:36
 25/29 anonim ***** válasza:
Szebb is lenne, ha nem jönne ki a két név határán a kaka szó...
2018. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Eddig ez bennem fel sem merült, de nem hiszem, hogy ezért bármilyen hátrány érné.
2018. márc. 30. 18:40
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, manapság hogy divat, de az én gyerekkoromban ha valakinek két neve volt, az csak a hivatalos papírokon derült ki, de soha nem használta az illető. Nekem a második nevem soha nem került az osztálynaplóba vagy felvételi listára, de még a házassági anyakönyvi kivonatba sem. Sohasem használtam, eszemben sem volt. Nagyon ritka, hogy valaki mindkét nevét használja és bárhol regisztrál vagy jelentkezik, mind a két nevét feltüntetik. Igazából nem tudom, ez mitől függ. Gondolom, ő is akkor a Biankát fogja választani, úgy fogják szólítani és a barátnői sem Bianka Karolinát fognak utána kiáltani.
2018. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nekem és a férjemnek is 2 nevünk van, én a másodikat csak nagyon ritka esetbe használom, férjem meg az első keresztnevét használja ritkán, mert jobban szereti a másodikat használni.
2018. márc. 31. 14:51
 29/29 Flegma58 válasza:

Simon Kinga


Én is kinga vagyok,nekem bejön :D

2018. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!