Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lany/fiu nevet adnatok...

Milyen lany/fiu nevet adnatok egy a beture vegzodo vezeteknevhez?

Figyelt kérdés
A legtobb lany nev a beture vegzodik ezert olyan hulyen hanzik az a betus vezeteknev mellè. Valami javaslat?

2017. szept. 22. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mind hangzik hülyén hozzá, és egyébként is, vannak más végződésű nevek. Pl Vivien, Jázmin
2017. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak nem a beture vegzodo nevek is.....

Otletet kertem nem kotekedest:)

2017. szept. 22. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
ez nem kötekedés. elmondtam hogy nem mind hangzik hülyén hozzá, és írtam két másik példát ami eszembe jutott. :*
2017. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bármit ami nem A betűvel kezdődik és mindkettőnknek tetszik.

Ha leírnád a vezetéknevet könnyebb lenne konkrét nevet írni. Akár privátban is ha ide nem akarod kiírni és aszerint írnék neveket.

2017. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Katalin, Mária, Margit, Krisztina, Beáta, Cecília, Jolán, Zsuzsanna.

Jenő, Gábor, Miklós, József, Ferenc, Gergely,István, Dániel, Dávid, Róbert, László, Kálmán. Károly

2017. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond az a-ra végződő női név. Magánhangzóval kezdődőt nem adnék.


De sztem pl. egy Katona Luca nem hangzik furán. Egy Katona Marina a szótaghosszak alapján már fura, legalábbis nekem. Szóval ez függ a vezetéknévtől is. Sőt. Páromnak magánhangzóra végződő neve van, és bármi idiótán hangzik vele, aminek vagy a becenévenek a kezdete La-. Nálunk pl. ez is kiesik.


Ami nálunk felmerült női név (agy 1.-ként, vagy 2.-ként): Zita, Lilla, Hajnalka, Júlia, Viola, Veronika, Szilvia. Ami olyan, hogy nem a-ra végződik: Tünde, Katalin


Fiúnév: Vilmos, Bálint, Tibor, Zoltán, Máté, Róbert

2017. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyi még ,hogy két szótagos a vezetéknév
2017. szept. 22. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki kérdezte a vezetéknevet, nekem ezek tetszenének hozzá:

Fiú: Dominik, Csaba, Zalán, Szabolcs, Marcell, Damián, Gergő, Gergely, Lóránd, Sebestyén, Roland, Zsombor

lány: Patrícia, Krisztina, Lilla, Liliána, Daniella, Larina, Marica, Mirjam, Rebeka, Regina


Mivel nem írtad hogy milyen típusú nevek tetszenek így próbáltam a hagyományosból és a kicsit ritkábból is válogatni.

2017. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso! Nagyon koszi! :)
2017. szept. 22. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:
szívesen, van ami tetszene?
2017. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!