Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen név az Ákos?

Szerintetek milyen név az Ákos?

Figyelt kérdés

Ezt választottam.

Páromnak a "kos"miatt kicsit nem tetszik de szerintem ezerszer szebb mint egy medox vagy maxim

😍


2018. márc. 26. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit sarkítottál az Ákos és a Medox vagy Maxim hasonlattal.

A két név között sok szép név van még.

Amúgy nekem nem tetszik az Ákos név, de nem is mondanám, hogy rossz.

2018. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
De miért választottad? A párodnak nincs köze a gyerekhez?
2018. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tetszik, az egyik kedvenc nevem, viszont én inkább a páromnak és nem gyakorizo idegeneknek tetsző nevet választanék.


Szerintem is szebb, mint a Medox vagy a Maxim, de szerencsére nem csak ez a három név létezik.

2018. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Se Medox, se Maxim, se Ákos. Nem lehet normálisan becézni, ellenben csúfolni gyönyörűen (Ákos, kinek a f***a mákos) Számomra nem férfias név.
2018. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincsen gondom az Ákossal, viszont ha a páromnak nem tetszene, avagy bármiféle ellenérzése lenne a választott névvel kapcsolatban, biztosan kitalálnánk olyat közösen, ami nála is befutó. Elvégre mégiscsak ő az apja a gyereknek, legalább annyira joga van javasolni és megvétózni egy nevet, mint nekem.
2018. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Habár nekem nem tetszik, de legalább normális név, és jobb név is, mint a Medox és Maxim.
2018. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik. Sőt ezt adnám ha fiam lenne.
2018. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pl a Maxim jobban tetszik,mint a masik ketto.
2018. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem tetszett az Ákos, mert az olyan Ákos-mákos, nekem gagyi volt... Aztán rokonéknál Ákos lett a kisgyerek akit imádunk, eleinte furi volt Ákosnak hívni de most már teljesen megszoktam és megkedveltem a nevet. Nekem is inkább egy Maxim egyébként...
2018. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Medox, Maxim borzalom.

Akos szep.

2018. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!