Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Várnagy ákos 11 hetesen...

Dr Várnagy ákos 11 hetesen még szokott vállalni terhesgondozást?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy elég keresett doki. De nagyon rendes , szeretnék hozzá járni es nála szülni.

Tapasztalatok? Mennyi egy vizsgálat nála?

Tényleg bunkó a sima kismamákkal ( azokkal akik nem úgy estek teherbe h évek alatt az ő segítsége által)


2017. aug. 18. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá jártam a meddőségibe, ott lett nagyon szimpatikus. De minden futószalag ott, úgyhogy a magánrendelésen fe sem ismert. Szóval szerintem egyenlők az esélyek. 🙂Mikor sikerült a baba, eldöntöttem, hozzá fogok járni, mert mindenhol csak jót hallottam róla. Eddig egyszer voltam, csak a lényegre szorítkozott, kb 8-10 percet voltunk bent. A napokban megyek másodszor, remélem minden jól alakul. Ja! Tízezer egy alkalom 🙂
2017. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Koszonom szepen az infot :)) a mostani dokinő egy tündér se csaszar ellenes es nekem tobb okbol arra lenne szuksegem ( kertem másod véleményt):/
2017. aug. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!