Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Plüssmacit 1 évesnek?

Plüssmacit 1 évesnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, unokaöcsém most lett 1 éves. Azt előbb tudni kell, hogy analfabéta vagyok mindenféle babához-kisgyerekhez. Ma a bababoltban vettem neki egy rendes plüssmacit, csak most dolgozik az agyam azon, odaadjam-e neki. A pénztáros hölgy fáradt volt, amikor erre rákérdeztem, csak egy "ja, jó lesz az" választ kaptam. Sok csörgő-zörgő vackot vettem már neki, amiket mind bekapott, meg próbált egészben lenyelni, ezért a kétely. 30F
2018. márc. 28. 20:03
 1/7 anonim válasza:
85%
Sztem jó a plüssmaci.
2018. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Jó lesz, örül majd neki.
2018. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 28. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ja, jó lesz az. 😁
2018. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó ötlet.


10 hónaposan kapott a nagyobb lányom egy 60 centis macit, hogy dögönyözhesse. Első látásra szerelem volt. Most 3,5 éves és még mindig imádja.

A kicsi 11 hónapos és húsvétra kap szintén egy nagy macit, mert a tesó ritkán engedi, hogy nyüstölje az övét. Biztos neki is tetszeni fog.

2018. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó lesz! Kislányom 16 hónapos, imádja a plüssállatokat, ölelgeti, puszilgatja, dögönyözi őkez! Nagyjából 8 darabbal alszik:).
2018. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment minden válaszolónak a zöld kéz! (Legalábbis részemről... valaki mintha nem szeretné a plüssmacikat, elnézést az ő nevében is.)
2018. márc. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!