Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adventi naptár egy évesnek?

Adventi naptár egy évesnek?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ami neki való, nem csoki van benne? A párommal minden évben meglepjük egymást valamilyen adventi naptárral. Idén szeretném ha a kislányunknak is lenne sajátja, nagyon sok félét láttam, de olyat még nem ami neki is jó lenne. Valami kekszesre gondoltam, vagy bármit ami neki való lehet. Látott valaki ilyesmit? Vagy készítsek saját kezűleg? ... és akkor én döntöm el mi legyen benne

2017. nov. 15. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora gyereknek semmi értelme.
2017. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Lehet venni ilyen felakasztható kis zsákokat, amibe te rakhatsz azt, amit szeretnél, nekünk is ilyenek vannak.

De 1 éves kislány szerintem ezt még nem tudja értékelni/nem fogja fel, mi ez.

2017. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

1 evesnek ertelmetlen, o nem fog fel abbol semmit hogy Te most naponta adsz neki plusz egy kekszet (gondolom amugyis kap pl. uzsira vagy tizoraira).

Amugy meg sajat keszitesu, ha nagyon ragaszkodsz neki hozzza. Lidl-ben rengeteg zsebes felakaszthato van, megtoltod keksszel, es ennyi.

2017. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Bírom az ilyen válaszokat. Ennyi erővel a születésnapján se kapjon még egy puszit se "boldog szülinapot" címszóval, mert értelmetlen. Hisz úgyse érti, miért köszöntöd fel... Ha a kérdező ebbe szeretné belevonni a gyerekét, akkor ahhoz szíve joga, nem azt kérdezte, van-e értelme szerintünk! Kérdező, szerintem csináld magad, fel is díszítheted neki, vagy nyomtathatsz egy adventi kalendáriumot, ami elé felakaszthatod a kis ajándékokat, kekszeket...
2017. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Utolso, ha elso gyerek, nem biztos hogy tudja van-ertelme belefeccolni a penzt es energiat, tanacsot lehet adni ha valaki mar megtapasztalta. Plane ha valaki nem olyan hatarozott es onallo szemelyiseg. (pl. a kerdezo, minden bantas nelkul, aki nem tudta hogy magatol milyet csinaljon lehet abba sem gondolt bele hogy total felesleges)
2017. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Az adventi naptár értelme a karácsonyra napról napra való felkeszules. Egy egy évest nem lehet felkesziteni rá. Egy két éves is csak azt fogja belőle felfogni, hogy naponta ajandekot kap, semmi mást.
2017. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
58%
Lehetsz kreatív, vagy vehetsz is. Én mindenképpen azt választanám, hogy kreatívan csinálok neki adventi naptárat. Pl vehetsz pici kekszeket, vagy apró, könnyen szétrágható gyümölcsös nasikat, meg egy sima adventi naptárat is be kéne szerezni. A csokikat kiszeded a naptárból és a kekszet pedig a helyére rakod. Remélem segíthettem ;)
2017. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet, hogy az ő szempontjából értelmetlen, mert nem fog emlékezni rá, ez inkább nekem fontos. Igazából nem azért tettem fel a kérdést, mert egyedül nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek, hanem azért, hogy hátha kapok tőletek új infót, ötletet, ami számomra ismeretlen volt eddig, vagy nem gondoltam rá. Az elmúlt években úgy teltek el az ünnepek, hogy csak elteltek... Nem volt nagy készülődés, ráhangolódás, nem éltem/éltük meg. Idén szeretném, ha ez másképp lenne. Mivel a kislányom az egyik legfontosabb személy az életemben szeretném ha ő is részese lenne az egésznek, és ha esetleg évek múlva megkérdezi (ami nem biztos persze, hogy megtörténik) hogy milyen volt akkor amikor ő még nagyon kicsi volt, elég lehangolóan hangzik számomra az, hogy semmilyen,nem vontalak bele az ünnepi készülődésbe hiszen úgy se emlékeznél rá. Nem mondom, hogy nekem van igazam, de úgy gondolom/érzem, hogy szeretnék és fogok is adventi naptárat venni/készíteni neki, időt-és energiát fordítani rá, hiszen ő az életem értelme. Le tudom fényképezni és megmutatni neki később, hogy nem csak akkor volt fontos nekem amikor már ő is felfogja és megéli az egészet, hanem előtte is :)
2017. nov. 18. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi egy évesünknek is lesz adventi naptára,saját készítésű.

Vettünk kis,felakasztható zsákokat,abba rakunk majd kekszet,gyümölcspürét,műanyag autót,kis műanyag figurákat,matricákat. :)

2017. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
A playmobilnak van adventi naptárja 1.2.3 ez pont kicsiknek való. Állat figurák, mikulás van benne. A végén lesz egy kis készlet, amivel jókat tud majd játszani. Bár ez is ráér 2 éves korában.
2017. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!