Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is kevesebbet...

Más babája is kevesebbet eszik ebben a nagy melegben? 4 hónapos a lányom és felét eszi mint szokta. Hívjam fel a dokit? Vagy csak a meleg miatt van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyé még a felét se...18 hós. sztem a meleg. arra ügyelj hogy eleget igyon.
2010. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos jó evő fiam sem evett még pl.ma ebédet.Meg amúgy is kevesebbet eszik, ha nem is a felét.Zavar, de nem tudok mit csinálni vele, most is másodjára főzök, hátha ez jobban csúszik már neki.
2010. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hétfő óta nem nagyon eszik fél évesem :( ráadásul csak cicit fogad el de már nincs annyi tejem :S

biztos a melegtől, ha magamból indulok ki én se nagyon eszem most

2010. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 2-3 dl folyadékot megissza naponta,köszi hogy megnyugtattatok
2010. jún. 11. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap pl. simán kimaradt az uzsi. Fél 3-3 -kori ebéd után a 8 órási fürdés utáni vacsi jött. Közben nagyon virgonc és vidám volt, szerintem el is felejtette, hogy éhes. Nem voltunk itthon, ezért nem is erőltettem, de látszólag nem bánta....
2010. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!