Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lenne a megfelelőbb...

Melyik lenne a megfelelőbb méret? DM Babylove maxi, vagy maxi plus pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném felhasználni a Baba bónuszos Babylove pelenkakuponom, de nem tudom melyik méret lenne jobb a bébimnek. Segítenétek?

Jelenleg Pampers Maxi Plus-t használ a kislányom.

(Babám most 8 hónapos kb. 72cm és 8,6kg, elég combos csaj.)

Előre is köszönöm a segítséget! :-)


2010. jún. 11. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a 70 cm-es (kb.)7,9kg-os fiamra maxit használunk, de nem szűk rá, szerintem a lányodra is elég lehet. Maxi Plus-t még nem vettem így sajna nem tudom mennyivel nagyobb. A maxit 7-18 kg-ig írják. a Plust azt hiszem 9-től.
2010. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A maxi plus azt hiszem a magasságában tér el leginkább, mi a 90 centis, 10 kg-os lányunkra azt hazsnálunk, a kb 80 centis, 10 kg-os ismerős kislányra a maxit adják, egyébként az is jó lenne nekünk, csak az nem ér fel olyan magasan mint a plus
2010. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :-)

Érdekelne, hogy mennyi pisit bír a Babylove Maxi?

...mert Pampersből már azért kellett Maxi Plus-ra váltanunk, mert a Maxi nem bírta a kiképzést :-(

2010. jún. 11. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekünk kibírja úgy, hogy reggel ráadom, 1 óra körül cserélem, aztán 7 körül este (egyszer nem bírta csak), és reggelig bírja 7ig megint. Bár ebben a nagy melegben egyel többször cserélem, ne pangjon benne.
2010. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az információkat :-)

Akkor azt hiszem ebből a fajtából elég lesz a Maxi méret.

Remélem az is olyan sok pisit bír, mint a Maxi Plus, mert ebben a hőségben rengeteget iszik a bébim :-)

Sokat segítettetek!

Szép hétvégét Nektek!

2010. jún. 11. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!