Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kálciumos pezsgőtablett...

Milyen kálciumos pezsgőtablettát adhatok a babámnak?

Figyelt kérdés
1 éves és ma reggelre kiütéses lett a dokinéni által felírt Cecloretta nevű antibiotikumtól. Felhívtam a dokinénit, aki azt tanácsolta ne szedjük tovább a gyógyszert és adjak neki kalcium ampullát, ha nincs itthon akkor pedig kálcium pezsgőtablettából egy negyedet beletörve egy kis teába, gyümilébe. Mindegy milyen fajta a pezsgőtabletta? Van aki ad a babájának? Melyiket? Köszönöm a válaszokat! :) Nemsokára indulunk a gyógyszertárba csak várom, hogy "hűvösebb" legyen.. :)
2010. jún. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el a gyógyszerésznek,hogy babának kell és miért,ö megmondja melyik legyen. Jobbulást a kicsinek!
2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen megkérdeztem és Calcium-Sandoz-t javasolt. :) Már csak valahogy bele kéne diktálni a lányomba, ami nem kis feladat. :D
2010. jún. 11. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni calcium szirupot is piciknek. Kérdezd meg a patikában.
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó na az biztos jobb lett volna. Pedig ott volt velem a lányom is, mondtam, hogy 1 éves és a pezsgőtablettát ajánlotta. De még kérdeztem is, hogy nem lesz baj, hogy szénsavas lesz? Azt mondta, hogy nem lesz az....hát persze, hogy szénsavas ez is, bár kirázogattam, amennyire tudtam... na mindegy... 1-2 kortyot tudtam megitatni vele, nem ízlik neki. :( De meg fogom kérdezni ezt a szirupot, köszönöm szépen. :)
2010. jún. 12. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!