Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nővérem vett nekem magnézium...

Nővérem vett nekem magnézium pezsgőtablettát, szedhetem vagy előbb inkább kérdezzem meg a dokit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Napi egyet nyugodtan megihatsz belőle!
2011. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Egy magnézium pezsgőtablettáról,amit minden boltban lehet kapni,és arra való,hogy ne legyél annyira fáradt?

Szerintem konzíliumot kéne összehívni.

2011. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most mért kell bántani nem értem ez jó kérdés volt főleg olyan kismamától akinek első baba például nekem semmi nem indokolta a magnézium szedését mostanáig,nem keményedtem mióta görcsöl éjszaka a lábam azóta szedem de megkérdeztem én is az orvost.A pezsgőtabletta jó mert gyenge és úgy is csak egy javasolt egy napra a vese kő miatt nem terhesen is.Ártani szerintem nem árt én mondjuk szedtem terhes vitamint ezért nem kellett semmi mást szednem.


Üdv 33 hetes km.

2011. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

mostanában úgy szedik a mg-ot, mintha muszáj lenne


ha nincs semm panaszod, akkor felesleges


terhesen én csak az amnio előtt és után szedtem

2011. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szedni szedheted, de van rá valami okod is?

Mert akkor már ha nincsen panaszod (pl keményedés) akkor inkább igyál kalciumot, azzal többre mész te is meg a baba is.

2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szedheted nyugodtan. Én is azt iszom, akár napi 3-at is ha úgy érzem , nem lesz tőle semmi bajod.Dokimnak is mondtam és ő is azt mondta, h lehet így szedni. védőnő
2011. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36. hétig nyugodtan szedheted, utána le kell állni vele, mert késleltetheti a szülést.
2011. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mg+Ca+B6 amit együtt érdemes szedni, külön külön nem sokat érnek...

Tapasztatalt

2011. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szedek elevitet, azért is kérdeztem meg. Mert abba minden benne van. De akkor majd csak akkor iszom ha szükséges lesz. Köszike mindenkinek kivéve a másodiknak.
2011. okt. 8. 10:23
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

A 2. vagyok.Ez volt a kérdésed:

Nővérem vett nekem magnézium pezsgőtablettát, szedhetem vagy előbb inkább kérdezzem meg a dokit?

Kiderül,hogy hány éves vagy?? Kiderül,hogy mennyi idős terhes vagy? Kiderül,hogy szedsz Elevitet?

Ha rendesen teszed fel a kérdést,rendes választ fog kapni.Nem mindenki gondolatolvasó.

És még rossz helyre is írhattad,mert akár 12 éves fiú is lehetsz,aki edzésre jár, és aluszékony az iskolában.

2011. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!