Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mit csináljak, ha nekem és a páromnak teljesen más stílusú nevek tetszenek?

Nekem inkább a régiesebb nevek tetszenek, mint a Zsombor, Csongor, Csanád, Ferdinánd, Lőrinc, Lázár. Neki viszont a klasszikus nevek jönnek be, mint a Dániel, Gábor, Dávid... Hogy egyezünk meg? Az a baj, hogy még a nevek stílusa se közelít egymáshoz, így a két keresztnév se hangzana jól egymás mellett.

2018. ápr. 4. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
Terhes vagy már egyáltalán? Lehet, hogy nem is lehet gyereketek és akkor feleslegesen vitáztok ezen.

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. ápr. 4. 21:34 Privát üzenet
Dávid Zsombor pl tök jól hangzik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. ápr. 4. 21:39 Privát üzenet

Szerintem egyikőtök neveivel sincs baj.

A megegyezés jo kérdés. Ha 2 keresztnevet kap, akkor ahányan vagytok annyifélekepp fogjatok hívni, mert nektek a sajátotok tetszik? Ezzel csak összezavarjátok a gyereket.

Szerintem a legjobb első lépések, hogy nyomtatsz 2 listát az mta utonev jegyzékéből es kiirjatok az összes olyan nevet ami tetszik nektek. Aa lényeg, hogy tetszen, ne befolyásoljon annyira az egyéni ízlések. Ha van ami egyezik az jo, de ha még igyse, akkor az szívás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. ápr. 4. 21:55 Privát üzenet

Vannak nevek amik ugyan régiesebbek de klasszikusak is:D

Felsorolok párat,ami nekem tetszene,hátha nektek ia megtetszik valamelyik.Kornél,Konrád,Hunor,Bendegúz,Levente,Szabolcs,Márton stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. ápr. 5. 10:57 Privát üzenet

Még a Kolos is eszembejutott.(A Bendegúzhoz nem tudom miért rakott kérdőjelet)

Előző is én voltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. ápr. 5. 10:58 Privát üzenet

Szerintem ez nem olyan nagy különbség. Vannak olyan klasszikus nevek, amik inkább régiesek.

Azt hittem, hogy az egyikőtök klasszikus nevet szeretne, a másik meg Alehándrót vagy Frodót akar adni...

Néhány név, ami szerintem lefedi a klasszikust és a régiest is: István, Gellért, Imre, György, András, Árpád, Péter, Zoltán

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. ápr. 5. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak nekem nem tetszenek a teljesen fehér emberek?
Nagyon gáz a zenei ízlésem? Még viszonylag elég fiatalka vagyok, de nekem valahogy teljesen más a zenei ízlésem. Kicsit öreges? Vagy nemtom :S Mai zenék egyáltalán nem tetszenek...
Lányok! Miért tetszenek jobban azok a srácok akik teljesen ki vannak gyúrva?
Nem tetszenek a fogaim elöl mennyiért cserélik ki teljesen újra őket?
Miért van az, hogy olyan fiúk szeretnének velem járni, akikkel teljesen nem illünk össze, és nem is tetszenek nekem, ráadásul mindig újra próbálkoznak, hátha, de én nem-et mondok...
Nektek tetszenek az olyan fürdőszobák, amik nincsenek teljesen kicsempézve?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!