Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a módszer beválhat?

Ez a módszer beválhat?

Figyelt kérdés
Babám csak az én ölemben hajlandó elaludni, és éjszaka is többször úgy kell visszaaltatnom. Arra gondoltam, hogy amikor altatom, a maciját mindig odavenném magunk közé, elképzelhető, hogy fokozatosan megszokná, és később elég lenne neki a mackó közelsége, és nélkülem is el, illetve vissza tudna aludni? Szerintetek ez beválhat?
2010. jún. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó ötletnek tűnik, szerintem érdemes kipróbálni :)
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet, egy próbát mindenképp megér :)
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi ezt kipróbáltuk,de nem jött be. Annyit értem el vele,h onnantól a maci nélkül nem volt hajlandó elaludni,de csak akkor is az ölemben. Én 1 nem túl drasztikus módszert választottam: a lányomat betettem a kiságyba a macival én meg lefeküdtem a kiságy mellé elforditva fejem,hogy ne lássa az arcom. Elsö nap 20p-t üvöltött, ami kibírható,2. Nap 10p-t, harmadik nap csak egyet nyögött,4. Nap egy hang nélkül elaludt. Mi így alszunk. Most is épp altatok, telefonról netezek.
2010. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tehát nem bújsz hozzá, nem ölelgeted, nincs kontaktus köztetek, csak "jelen" vagy és kész?
2010. jún. 11. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, nem fogom a kezét meg ilyenek. Csak fekszem az ágya mellett, és kész. Hidd el ez egy betartható módszer.
2010. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!