Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy napos ikrek mellé ti...

Négy napos ikrek mellé ti elfogadnátok úgy segítséget, hogy nálatok is alszik az illető?

Figyelt kérdés
Férjem itthon lesz, de anyukám is jönne segíteni, de az oszág másik feléről jönne.

2018. ápr. 10. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezt neked és a férjednek kell eldöntenetek.

Első babánál itt volt anyukám. Úgy alakult, hogy sajna a férjem külföldön volt azon a héten, mikor a pici megszületett, nem is tudom mit csináltam volna anyukám nélkül.

Másodiknál úgy gondoltam majd megoldjuk ketten a férjemmel. De ő ragaszkodott hozzá, hogy jöjjön anyukám, utána meg az ő anyukája mert egy nő másképp tud segíteni.

2018. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a férjeddel és ha neki jó, valamint anyud is önzetlenül segít és nem azt mondogatja, hogy ő mit csinálna másképp akkor fogadd el a segítséget.
2018. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Coffelia ***** válasza:
Minden további nélkül, az ikrekre simán jó, ha van három felnőtt. Anyukámról meg már kiderült, hogy maximálisan tiszteletben tartja, mit hogyan csinálunk a gyerekünk körül.
2018. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!