Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terhesség okozhat testi és...

A terhesség okozhat testi és szellemi kimerültséget és álmosságot? Más is van így?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, elég sokszor álmos vagyok és nem fog az agyam pedig eleget eszek. Nem tudom hogy ez normális-e.
2018. ápr. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, ilyen a terhesség, fáradtsággal jár.
2018. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár hónapig állandóan csak aludtam volna. Aztán elmúlt, és újra friss és aktív lettem.
2018. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én agyilag épülök le, az első terhességnél is így volt, nem emlékszem nevekre, a napi rutinból kifelejtek dolgokat. A gyermekágyas időszakra ott tartottam, hogy mindent kétszer kellett elolvasnom, hogy megértsem. De azután meg visszatért az agyam szerencsére, és nem csak a gyerek körül forgott minden gondolatom.
2018. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális.
2018. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de azért a vérképed rendben van? Sokat segítenek a vitaminok, és a vas.
2018. ápr. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt 10-12 orat aludtam, de ugyanugy reggel 7kor kelve bementem dolgozni 8 honapig .Szellemileg friss voltam.
2018. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!