Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatt sokat...

Ha terhesség alatt sokat depiskedek, idegeskedek, sírok olykor, azzal sokat ártok a babának? Szellemi ill. testi rendellenessége nem lehet igaz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem kéne, de a helyzet ezt hozza. A párom nagyon nem szépíti meg a terhességemet... próbálok megnyugodni sokszor, de... nehéz...

29 hetes


2009. júl. 8. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem úgy minden össze jött a terhesség alatt válás,költözés stb stb problémák, próbáltam nyugodt lenni de nem nagyon ment a hormonok is nyomtak az egészen

3 hónapos a lányom egy nagyon nyugodt mosolygós baba :)

2009. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is ilyen vagyok, kicsit feszült inkább, mert magamba folytom ha ideges is vagyok, mert azt gondolom hogy így jobb a babának, de ki tudja.

Én meg sokat aggódok, stresszlek, izgulok, minden kis hülyeségen.

Remélem nem lesz a babának tőle baja, mert azt nem bocsájtanám meg magamnak.

Örülök az ilyen pozitív példáknak mint amit az első válaszoló írt, jó olvasni hogy így is van remény gyugodt babára.

Bár én mindig azt mondom hogy azt sem bánom ha sírós lesz, mert már annyira várjuk.Azért legyen egészséges.

2009. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodt akart lenni, nem gyugodt
2009. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy az idegeskedés valóban hatással van a magzatra: a szervezetben stresszhormonok képződnek, és ezekből a baba is kap.
2009. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de ki az aki sosem ideges valamin?Nincs olyan ember, vagy nagyon szerencsés......

Attól még a baba lehet nyugodt, kiegyensúlyozott, sok példa van rá.

2009. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!