Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a velemenye az...

Kinek mi a velemenye az Espiro Vector multifunkcionalis babakocsirol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Bár kicsit olyan benyomást kelt, mintha előre akarna zuhanni a kicsi elsökerekei miatt. Én a zöldre szavaznék,de elég drága árkategória. Remélem ugyanarról a kocsiról beszélünk.
2010. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van már egy éve, és nagyon szeretjük. Könnyű, egyszerűen irányítható, és a babának is kényelmes.
2010. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, de én ha még egyszer ott tartanék, soha nem vennék többé ilyet. 4 hós a babám, már kétszer voltunk szerelőnél a kereke miatt, most már ki is cserélték a két kissebb kerekét, mert rossz volt. Az autós ülése, nagyon kényelmetlen, szeritnem nem jó az egész bbabkocsi.
2010. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi eddig nagyon meg vagyunk elégedve vele. Sokat is használjuk. A mózest is szerettem és most a sport résszel sincs semmi problémám.Annyi, hogy a bevásárló kosara lehetne egy kicsit nagyobb. .Nagyon könnyű tolni.
2010. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!