Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Csepke...

Mi a véleményetek a Csepke névről?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Egyik nap találkoztam egy anyukával,akinek a kislányát így hívták. Azt hittem csak becézi a kislányt,de nem. Valahogy nekem nagyon fura ti, hogy vagytok ezzel a névvel? Mert szerintem felnőtt nőnek nem passzol,kislánynak még elmegy,de bele sem gondolt,hogy fel fog nőni a gyereke...

2018. ápr. 23. 00:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
A Lili is gyermeteg, mégis minden 2. kislányt így hívnak. Ő legalább egyedi.
2018. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%

Borzalmas.

A Lili nekem is tetszett egy ideig de már nem, undorító.

2018. ápr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy amíg gyerek az összes közösségben cikizni fogják emiatt, később ha felnő, akkor meg nehezen fogják tudni komolyan venni egy ilyen névvel. Doktor Csepke... xD
2018. ápr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg manapság már teljesen elogadottak a különlegesebb nevek , nyilván megosztó de gondoljunk bele mire ők felnőnek már kb mindenkinek nagyon egyedi neve lesz , ami nekik már nem lesz fura :)
2018. ápr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Milyen klassz lesz, ha majd 30-40 evésen 120 kg lesz a 150cmhez és Csepke a neve....
2018. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

3, mert a Katalint azt doktor Katalinnak szólítják?

Kedves név, nálunk az oviban van egy Csepi néni. Én azért nem adnám, mert gyerekkoromban rohadtul irritált a pantomimes Csepke.

2018. ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
És ha egy magas vékony lány lesz belőle akkor tényleg milyen klassz lesz 😀 Ugyan már , egyèbkent is a nevet a viselője határozza meg nem pedig fordítva.
2018. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek. ☺
2018. ápr. 23. 07:23
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Lili, Zoé, Luca,Lotti,


Zénó,Bendegúz, Benett,Vendel .


Ezeket is népszerű nevek , ezek a gyerekek is fel fognak nőni. Ha lesz 40-es üzletember Bendegúz úr névvel, lesz tesi tanár Zénó bácsi névvel, miért ne lehetne dr.Tóth Csepke? Most neked nagyon furcsa,de ha 30 év múlva dr.Tóth Csepke találkozik dr.Kovács Reménykével,ők nem fognak csodálkozni egymáson. Sőt,már most is természetes egy ovis,kisiskolás gyereknek hogy a társait Zénó,Alexander,Ármin, Aletta,Linett,Nina stb.neveken hívják,ezen csak az idősebb korosztály "szörnyülködik", akik László,Máriák,Attilák és Aniták között nőttek fel.


És ez teljesen olyan dolog,hogy pl.én Vivien vagyok. Amikor megkaptam ezt a nevet full modernnek számított,dédnagymamám mai napig nem tudja kimondani és Szilvinek hív anyukám után, de láss csodát mára már teljesen általános,kommersz név a Vivien. És amellett,hogy az idősek akkor is furának tartották,pl. az 1-2.osztályban idő kellett a tanáraimnak hogy megtanulják,én akkor sem találtam furának ha találkoztam egy Bianka,vagy Klaudia nevű gyerekkel,ami akkoriban szintén modern névnek számított. 20-30 év múlva általánosak lesznek a mai "divatnevek".

2018. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Inkább Cserperke! Azt adnám!
2018. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!