Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a nagymamának gombás a...

Ha a nagymamának gombás a lábkörme, azt valamilyen formában elkaphatja a kislányom, ha eggyütt fürdenek kinti medencében?

Figyelt kérdés

Vagy inkább ne engedjem az eggyütt pancsolást? Igazából tegnap kérdeztem meg,hogy nincs-e kedve velünk pacsálni,de el is felejtettem,hogy olyan a lábkörme....:(

Mondjuk csak én gondolom,hogy az gomba,tehát nem az orvos állapította meg.... Szóval nem az a szép hagyományos körme van,hanem ilyen vastagabb,és olyan mintha ilyen sárgás lenne..,vagy milyen...vagy lehet hogy halványan barnás is...


Nagyon köszi a válaszokat!!!


2010. jún. 13. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagymama valószínűleg gombás. Igazából nem nagyon ajánlott így a kicsivel való fürdés, de ahogy leírtad már elég régóta kezeletlen lehet, így nem tudom fertőz e. Nem biztos, hogy kockáztatnék, bár attól is függ mekkora a gyerek.
2010. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy így együtt fürdetném vele a gyerekeimet. Nem kockáztatnék, mert valamilyen szinten fertőz...
2010. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!


Amióta én ismerem ilyen,és biztos,hogy nem kezeli. /Ez kb 3 évet jelent./

A babám 10.5 hónapos.

Igazából van nagy medencénk is,de az még nem lett felállítva,és abban is szeretném majd fürdetni.

Tavaly a párom fürdött a nagyban,amiben a szülei is,és ő nem kapta el. Igaz ő már ügye felnőtt...

Szerinted így?


Előre is köszi a válaszod!!!

2010. jún. 13. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vok

Hát szerintem (mint ahogy írtam is) nem valószínű, hogy elkapná, mivel már régóta kezeletlen. Egyébként ha strandra vinnéd is fennt állna a lehetőség.

2010. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elkapná akár egy felnőtt, akár egy gyerek, valaki fogékonyabb rá, valaki nem. Mindenesetre azért én sem kockáztatnék. Igaz, hogy a strandon is mindenfélét össze lehet szedni, de ha már valami elkerülhető, azt kerüljük el.
2010. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!!


Szerencsére végül nem pancsolt velünk,pedíg 2-szer is voltunk ma,miután kiírtam a kérdést... :)

Azért biztos lesz olyan is,hogy majd a nagy vízben vele is fogunk fürödni,de ahogy írtátok,akár majd a strandon is elkaphat akármit is,ha majd efyszer elmegyünk oda is...

2010. jún. 13. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!