Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hőségben Nektek is...

Ebben a hőségben Nektek is 1,5-2 óránként szopizik 4 hós babátok? Egyébként kb 3-4 óránként. Nem akarok Neki adni más folyadékot a tejcsin kívül (csak anyatejes) Kellene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos és van,hogy fél óránként kér pár kortyot:)Nem is csoda..én ha megyünk sétálni akkor viszek vizet de nem fogadja el,kiöklendezi:)A teákat sem kéri csak anyatejet:))
2010. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

persze, hogy kellene.

hőségriadó van!!!

nehogy ymár ne itassátok szegény babákat, mert annyira fanatikusan szoptattok, b.sszus.

neked csillapítaná a langyos édes tej a szomjadat???!


nem értek néhány szoptatós anyukát, miért sajnálja a vizet a babájától?!!!

2010. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem sajnálja a vizet a babájától, de ugye tudod, hogy az anyatej az itala és az étele is a babának? Az én fiam egyetlen korty vizet sem hajlandó meginni, kiköpi, akárhogy is akartam neki adni, így kap cicit, kortyol párat, és újra elvan másfél órát. Szerinted mit kellene csinálnom, fejjel lefelé lógatni, és megtölteni? És a stílusodon kicsit csiszolhatnál, az általánosítás elég szegényes bizonyítványt állít ki rólad.
2010. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és még hozzáfűzném, hogy ha már ennyire fel vagy háborodva a meleg édes italtól, akkor jó ha tudod, hogy pl. a sivatagban élő nomádok (mivel ott elég kevés a víz), FORRÓ, AGYONCUKROZOTT teát használnak élénkítőnek, és szomjoltónak.
2010. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hellóka! Nem vitázunk!,csak beszélgetünk,jó!?

Mindenkinek érdekel a véleménye,persze csak a hangvétele legyen megfelelő.

2010. jún. 13. 15:49
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Itatni kell a babákat!!!! Hőség van. Nekem megiszik napi 6dl teát is a kislányom egy nap(6 hós). Baromság ez a gyakrabban tegyük mellre dolog.
2010. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Itatnám én, ha kellene neki. Naponta 5x 10x megkínálom vízzel hátha elfogadja, de nem. Kiskanalazok a szájába, kiköpi...Így marad a cici.
2010. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Jah és 2 óránként kéri. 3 hós
2010. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is készítek neki teát minden reggel. 3-4-szer kínálom, de csak pár kortyot iszik. Egy nap max. 10-15 ml a tea. Mondjuk ő a cumisüveget nem ismeri, nem szereti, azt is kiköpi.
2010. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10napos kora ota kapja a vizet,par kortyot.Tiszta anyatejes es elfogadja a vizet.

szerintem nincs a vizzel semmi gond.

mit csinalnak azok az anyukak akik 6 honapig semmi viz,majd jon a hozzataplalas amihez ugye kell a viz,ebben a helyzetben mit csinalnak majd.?

2010. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!