Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám vegyesen kap...

3 hónapos babám vegyesen kap tejet és tápszert. Reggel, este és ejszaka szopizik, egyébként tápszer. Napközben kell a tápszer mellé folyadékot adnom? Mit, hányszor és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tápszer nem szomjoltó, Én adtam neki teát. Édesköményteát adhatsz neki nyugodtan, hasfájásra is jó, az Én babám nagyon szereti az ízét is. Vagy forralt vizet is adhatsz.
2009. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tápszer mellett kell pótlás. A védőnők szorgalmazzák a forralt vizet, az én babám nem itta meg. A Mecsek baby teát adtam neki, lehet megköveznek , de pici cukorral úgy jobban elfogadta.Kizárólag tápszert kapott sajnos 1 hónapos kora óta, megcsináltam 125 ml teát, de a fele körül fogyott csak el egész nap. Nem kell eröltetni, ha nyügösebb kináld meg. Két tápszeres etetés között.Most, hogy már 4 hós lesz a jövöhéten ,Hipp teát kezdtem el neki adni ebből több fogy, mert jóval édesebb.
2009. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!