Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ápoljátok a babátok bőrét?

Hogyan ápoljátok a babátok bőrét?

Figyelt kérdés
1 éves fiamnak száraz a bőre,pöttyös is,pedig Neogranormon testápolóval kenem...Tusfürdőre nem allergiás,az csúnyább lenne.Most,hogy nagy meleg van,ha bekenem,izzad tőle.Mit csináljak?
2010. jún. 13. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom száraz és pöttyös lett a neogranormontól. Szerintem válts testápolót és fürdetőt is.

Mi babé termékeket használunk, nagyon jók, patikában árulják. Bár drágább, de megéri. Fél literes flakonok, kb 2500 ft, de hónapokig elég.

2010. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet feliratni gyerekorvossal testápolót, arcra krémet, ha annyira száraz a bőre. Én kész terméket még sosem használtam a fiamra, mert érzékeny a bőre. Ha izzad, inkább hintőporral kend, és nem zsiros magas viztartalmú krémmel. De szerintem kérj tanácsot gyerek bőrgyógyásztól, ha tényleg ilyen érzékeny bőrű.
2010. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a gyógyszertári testápolót használtam, a fenekére a neogranormont és sudo krémet felváltva. 5 hónapos a kislányom

Valóban váltanod kellene, talán jobb lenne a gyógyszertári, az orvos felírja. A púderről megoszlanak a vélemények, én nem használok. A lábán és a kezén a hajlatokat időnként bekenem neogranormonnal, így nem pirosodik ki.

2010. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hós fiam bőrét olivaolajjal kenem. Nagyon finom és puha bababőre van tőle.
2010. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!A babe-t már nekem is ajánlották!Utolsónak:Olívaolajat ahogy a boltban megveszed,úgy a'la natur kened a bőrére?Védőnőnek nem volt ellenvetése?
2010. jún. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!