Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem olyan konnektorba...

Vettem olyan konnektorba dugható szúnyogriasztót. Az van írva a papírjára, hogy rosszullét esetén orvoshoz kell fordulni. Merjem használni a babám szobájában?

Figyelt kérdés
Az nincs ráírva, hogy nem lehet használni, de mi értelme van, ha káros? Vagy csak óvatosságból tüntetnek fel ilyeneket a csomagoláson?
2010. jún. 14. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly használtuk, de egy hátránya van, aszúnyogokat nem riasztja el:-))

Idén is bedugtam, még betétet is vett újat bele, hátha, de úgy tűnik nem.

Bukón van az ablak, szúnyoghálót fogunk felrakni.

2010. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor merted használni, ugye? És nem lett semmi baja a babádnak? (Az már a kisebbik gond, hogy nem használ :D)
2010. jún. 14. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
mi használjuk, de az tény h megfogni nem szabad, mert állítólag mérgező úgy.....nagyobbaknál nagyon kell vigyázni
2010. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaaa, tényleg az is rá volt írva, hogy ha megfogjuk alaposan kezet kell mosni. Még nem fenyeget ez a veszély, csak 5 hónapos.
2010. jún. 14. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:

első

Igen, használtuk(juk).

2010. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi még nem használunk ilyet,de akarok venni...,de nem úgy van,hogy nem lehet a babával egy szobában használni??


köszi a választ,és bocs az off-ért..!

2010. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pont ma kérdeztem a védőnőmet és ő azt mondta,hogy nem lehet a babával egy szobában használni.
2010. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első

Igy sem ér semmit, hát még ha a másik szobában lenne.

2010. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Raid night&day 3 hónapos kortól használható a baba szobájában, de nem a baba fejénél bedugva a konnektorba. Ez oldószer-mentes, préselt homoktechnológiával készült. Dokink ajánlotta, hogy ezt használhatjuk.

Én egyébként úgy csinálom, hogy lefekvés előtt egy órával bedugom a szobájában a konnektorba, és ha van bent dög, az emiatt kimegy. Utána viszont, amikor lefektetem és kijövök tőle, kihúzom a konnektorból, nem megy egész éjjel.

2010. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!