Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konnektorba dugható szúnyogria...

Konnektorba dugható szúnyogriasztót tehetek a szobába, ahol 2 éve és 4 hós lányom alszik?

Figyelt kérdés
Egész éjjelre hagyhatom? VAgy pár óra után húzzam ki? Szobaajtajuk be van hajtva, csak résnyire van nyitva.
2010. júl. 6. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Vape elektromos szúnyogriasztóját gyerekekkel reklámozzák, tehát szerintem használhatod.


De, ha van szúnyogháló az ablakukon, akkor szerintem lefekvés előtt dugd be a szúnyogriasztót kb 1 órára (zárt ajtónál), majd szellőztess ki (ha van háló nem tudnak utána bemenni.


Egész éjszakára zárt szobába én nem tenném, magunknak sem szoktam, mert nagyon erős illata van.

2010. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha lenne szúnyogháló, nem lennének szúnyogok sem...

Amúgy pont Vape-t vettem

2010. júl. 6. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból írtam, nálunk mindnhol szúnyogháló van, de az erkélyre ha kimegyek ki kell nyitnom, így a szúnyogháló ellenére is berepül a szúnyog. Így értettem.


Most néztem a rossmannban, a vape herbalt lehet gyerekekél is használni.

2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!